Ranking suszarek hełmowych

Suszarka hełmowa to dzisiaj obowiązkowy element wyposażenia absolutnie każdego zakładu fryzjerskiego. Umożliwia ona uzyskanie pięknych stylizacji, wprowadzenie wgłąb włosa substancji odżywczych oraz wiele różnych zabiegów stylizacyjnych czy odżywczych. Skąd jednak wiedzieć, jak wybrać taką suszarkę hełmową? Z pewnością dużą pomocą będzie tutaj poniższy ranking suszarek hełmowych.

Ranking suszarek hełmowych – TOP 10 najlepszych suszarek hełmowych

Miejsce Nazwa suszarki Cena Najtańsza oferta
1 Ceriotti Suszarka hełmowa APOLLO 3000 2-prędkości 958 zł Sprawdź teraz
2 Ceriotti Suszarka hełmowa EQUATOR 3000 2-prędkości 1086 zł Sprawdź teraz
3 Ceriotti Suszarka hełmowa DIAMANTE 3000 2-prędkości (wersja wisząca na wysięgniku) 2189 zł Sprawdź teraz
4 Ceriotti Suszarka hełmowa DIAMANTE 3000 AUTOMATIC 977 zł Sprawdź teraz
5 Ceriotti Suszarka hełmowa EQUATOR 3000 AUTOMATIC 1147 zł Sprawdź teraz
6 Fox Suszarka hełmowa Air stojąca 547 zł Sprawdź teraz
7 BaByliss Pro Suszarka hełmowa BBAB6910E 291 zł Sprawdź teraz
8 Suszarka Hełmowa Podwieszana Bb-6082H_Black_Hang 549 zł Sprawdź teraz
9 Ayala Suszarka Hełmowa Ay-2 Ceriotti 450 zł Sprawdź teraz
10 Ayala Stojąca Suszarka Hełmowa Egg Ceriotti 840 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych suszarek hełmowych

1. Ceriotti Suszarka hełmowa APOLLO 3000 2-prędkości

 Ceriotti Suszarka hełmowa APOLLO 3000 2-prędkości

Cena: ok. 958 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ceriotti to marka, która już niezmiennie od naprawdę bardzo wielu lat wygrywa w różnego rodzaju rankingach. Zdecydowanie zatem warto się zainteresować jej produktami. Szczególną popularnością wśród profesjonalistów cieszy się z pewnością model Apollo 3000.Wyróżniają go dwie prędkości nawiewu, szeroki zakres regulacji temperatury, obecność lampki kontrolne. Dostępna jest ona zarówno w bieli, jak i w czerni, a dodatkowo mocowana może być na statywie albo wysięgniku.

2. Ceriotti Suszarka hełmowa EQUATOR 3000 2-prędkości

 Ceriotti Suszarka hełmowa EQUATOR 3000 2-prędkości

Cena: ok. 1086 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wszelkie rankingi suszarek hełmowych niezmiennie wskazują na produkty Ceriotti jako jedne z najlepszych. W czołówce zazwyczaj pojawia się model Equator w wersji 3000. Co ją wyróżnia, to na pewno dwie prędkości nawiewu. Do tego dochodzi oczywiście płynna regulacja temperatury i pełna wygoda oraz bezpieczeństwo dla klienta. Suszarka ta sprzedawana jest w kolorze czarnym, mocowana jest na statywie o regulowanej wysokości.

3. Ceriotti Suszarka hełmowa DIAMANTE 3000 2-prędkości (wersja wisząca na wysięgniku)

 Ceriotti Suszarka hełmowa DIAMANTE 3000 2-prędkości (wersja wisząca na wysięgniku)

Cena: ok. 2189 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ceriotti to bezdyskusyjnie jeden z najlepszych producentów suszarek na rynku. Wszystkie jego produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, niemniej model Diamante 3000 Automatic szczególnie polecany jest profesjonalistom. Precyzyjny timer, szeroki zakres temperatur, płynna regulacja, wysoka moc – to tylko niektóre z jej zalet. Do tego dochodzą różne funkcje podgrzewania oraz rozwinięty automatyzm. Oczywiście design tej suszarki także jest godny podziwu.

4. Ceriotti Suszarka hełmowa DIAMANTE 3000 AUTOMATIC

 Ceriotti Suszarka hełmowa DIAMANTE 3000 AUTOMATIC

Cena: ok. 977 zł
Znajdź najtańszą ofertę

5. Ceriotti Suszarka hełmowa EQUATOR 3000 AUTOMATIC

 Ceriotti Suszarka hełmowa EQUATOR 3000 AUTOMATIC

Cena: ok. 1147 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Suszarka hełmowa Ceriotti sama w sobie już zawsze będzie cechowała się naprawdę bardzo wysoką jakością, ponieważ ta marka bardzo dba o jakość. Jednak model Equator 3000 Automatic to jedno z naprawdę najlepszych rozwiązań na rynku. Szeroki zakres płynnej regulacji temperatury, wysokie standardy, wiele funkcji podgrzani przy różnych stylizacjach, zmienne nawiewy – słowem, to jest suszarka dla prawdziwych profesjonalistów.

6. Fox Suszarka hełmowa Air stojąca

 Fox Suszarka hełmowa Air stojąca

Cena: ok. 547 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Pewne suszarki uchodzą już za pewne klasyki gatunku. Zaliczyć do nich można na pewno suszarkę Fox Air w wersji stojącej. Jej design jest bardzo klasyczny i retro, zatem doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju stylizowanych salonach. Co więcej, suszarka ta oczywiście posiada naprawdę dobre parametry. Spośród nich koniecznie trzeba wspomnieć chociażby o tym, że posiada dwie prędkości nadmuchu powietrza, temperaturę płynnie regulowaną od zera do aż siedemdziesięciu pięciu stopni, a także moc 1000W.

7. BaByliss Pro Suszarka hełmowa BBAB6910E

 BaByliss Pro Suszarka hełmowa BBAB6910E

Cena: ok. 291 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli priorytetem jest dla Ciebie niska cena, a przy tym oczywiście całkiem dobra jakość, to suszarka BaBylissPRO BAB6910E z jonizacją. Suszarka ta charakteryzuje się przede wszystkim naprawdę bardzo wysokim stopniem praktyczności – z powodzeniem można ją bowiem przenosić. Co więcej, posiada dwa zakresy regulacji temperatury i nawiewu. A przede wszystkim – jest naprawdę tania i w pełni bezpieczna. Warto zatem ją rozważyć.

8. Suszarka Hełmowa Podwieszana Bb-6082H_Black_Hang

 Suszarka Hełmowa Podwieszana Bb-6082H_Black_Hang

Cena: ok. 549 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Suszarka podwieszana Black Hang BB-6082H to sprzęt już z średniej półki cenowej. Charakteryzują go naprawdę całkiem dobre parametry jakościowe. Suszarka ta jest wyjątkowo prosta w obsłudze, przy czym istotne jest to, że posiada wiele różnych funkcji podgrzewania przy szczególnych zabiegach. Jej zakres temperatury wynosi od dwudziestu do siedemdziesięciu stopni. Co istotne, oczywiście regulacja temperatury jest płynna. Sprzęt ponadto jest naprawdę bardzo efektowny i ładnie się prezentuje na ścianie salonu.

9. Ayala Suszarka Hełmowa Ay-2 Ceriotti

 Ayala Suszarka Hełmowa Ay-2 Ceriotti

Cena: ok. 450 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Cerotti to włoska firma, która obecnie przoduje w produkcji suszarek hełmowych. Model AY-2 charakteryzuje się dobrą jakością, pełną praktycznością oraz naprawdę niską ceną. Wyposażony jest w najbardziej potrzebne właściwości, takie jak płynną regulację temperatury czy trzy biegi. Suszarka ta dostępna jest zarówno w wersji wiszącej, jak i stojącej. Jej kolor to czarny – prosty design sprawia, że całkiem dobrze wpasowuje się praktycznie w każdy wystrój salonu fryzjerskiego.

10. Ayala Stojąca Suszarka Hełmowa Egg Ceriotti

 Ayala Stojąca Suszarka Hełmowa Egg Ceriotti

Cena: ok. 840 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To jedna z prostszych i tańszych suszarek hełmowych na rynku. Spokojnie można zaufać temu sprzętowi – włoska marka Cerotti jest zdecydowanie naprawdę w stu procentach godna zaufania. Ta suszarka wyposażona jest oczywiście w płynną regulację temperatury i timer. Można ją zakupić zarówno w wersji stojącej, jak i wiszącej.

Poradnik

Suszarka hełmowa to dzisiaj w zasadzie podstawowy element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Jak wybrać odpowiednią suszarkę hełmową do salonu?A przede wszystkim, czym w zasadzie jest taka suszarka hełmowa

Suszarka hełmowa – podstawowe wyposażenie salonu fryzjerskiego

Otóż jak sama nazwa zresztą wskazuje, jest to suszarka w kształcie hełmu nakładanego na głowę. W porównaniu z klasyczną suszarką posiada większa moc od niej, szybko suszy włosy oraz umożliwia skomplikowane stylizacje, a także podgrzanie i wprowadzenie wgłąb włosa różnych substancji, takich jak chociażby odżywki. Ponadto, taka suszarka hełmowa nie puszy włosów i umożliwia otrzymanie naprawdę bardzo ładnej, gładkiej fryzury.

Jak kupić dobrą suszarkę hełmową? Na jakie parametry zwrócić uwagę?

Przede wszystkim, konieczne jest, aby taka suszarka hełmowa posiadała regulację temperatury oraz prędkości nadmuchu powietrza. Ponadto, zasadniczo rzecz ujmując najlepsza suszarka hełmowa powinna charakteryzować się także tym, że powinna mieć jonizację.