Ranking suszarek z dyfuzorem

Suszarki z dyfuzorem niewątpliwie cieszą się ostatnio rosnącą popularnością. Ich zdecydowaną zaletą jest z pewnością wyjątkowa możliwość podnoszenia włosów u podstawy oraz powiększania ich objętości. Co więcej, takie suszarko również doskonale sprawdzają się w przypadku pielęgnacji i stylizacji włosów kręconych. Dodatkowo ich łagodniejszy strumień powietrza nie wpływa tak destrukcyjnie na włosy jak zwykłe suszarki. Jak wybrać tanie i dobre suszarki z dyfuzorem? Z pewnością pomocny będzie tutaj poniższy ranking suszarek z dyfuzorem oraz opisy poszczególnych produktów.

Ranking suszarek z dyfuzorem – TOP 10 najlepszych suszarek z dyfuzorem

Miejsce Nazwa suszarki Cena Najtańsza oferta
1 Dyson Supersonic Fuksja 1582 zł Sprawdź teraz
2 Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 115 zł Sprawdź teraz
3 Philips ThermoProtect Ionic HP8233/00 144 zł Sprawdź teraz
4 Remington PROluxe AC9140 189 zł Sprawdź teraz
5 Remington Pro-Air Shine D5215 99 zł Sprawdź teraz
6 Remington Pro-Air Turbo D5220 115 zł Sprawdź teraz
7 BaByliss D570DE Turbo Shine 2200 116 zł Sprawdź teraz
8 Philips MoistureProtect HP8280/00 341 zł Sprawdź teraz
9 PHILIPS HP8281/00 299 zł Sprawdź teraz
10 Philips SenseIQ BHD827/00 1179 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych suszarek z dyfuzorem

1. Dyson Supersonic Fuksja

 Dyson Supersonic Fuksja

Cena: ok. 1582 zł
Znajdź najtańszą ofertę

DYSON SUPERSONIC FUKSJA to suszarka zdecydowanie dedykowana profesjonalistom albo osobom, które wyjątkowo chcą zadbać o swoje włosy. Jej cena nie jest niska, niemniej warto podkreślić, że w zasadzie jest to suszarka utrzymująca się niezmiennie w czołówkach różnego rodzaju rankingów suszarek. Inteligentna kontrola temperatury, precyzyjne ustawienia ciepła, ustawienia szybkości, specjalne końcówki do stylizacji, wygładzania i wiele innych bajerów to jedynie wierzchołek góry lodowej. Do tego dochodzi naprawdę unikalny design i wytrzymałość, a także wygoda użytkowania.

2. Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

 Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

Cena: ok. 115 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Philips to naprawdę bardzo uznana marka, dzięki której zaopatrzyć się możemy w prawdziwie dobrej jakości sprzęt także do włosów. Suszarka PHILIPS THERMOPROTECT IONIC HP8232/00 charakrteryzuje się na pewno całkiem niską ceną, szczególnie jak na sprzęty tej marki. Oczywiście, posiada ona wszelkie funkcje uznane dzisiaj za standardowe, takie jak regulację temperatury, czy nawiewu. Dodatkowo, suszarka ta, dzięki opcji chłodniejszego nawiewu, jonizacji, szybszego pędu powietrza i specjalnej ochrony włosa, umożliwia szybkie i bezpieczne suszenie włosów.

3. Philips ThermoProtect Ionic HP8233/00

 Philips ThermoProtect Ionic HP8233/00

Cena: ok. 144 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Suszarki marki Philips najczęściej znajdują się w górnej półce cenowej i sięgają po nie raczej profesjonaliści. Jednak z suszarką PHILIPS THERMOPROTECT IONIC HP8233/00 jest nieco inaczej. Przede wszystkim, trzeba tu powiedzieć, że cechuje ją naprawdę niska cena, która będzie przystępna dla każdego. W zamian otrzymujemy naprawdę dobrą jakość. Suszarka ta posiada opcję pielęgnacji jonowej, dyfuzor oraz wszelkie standardy, takie jak regulacja temperatury czy nawiewu. Co ją wyróżnia, to na pewno możliwość szybkiego suszenia, przy niższej temperaturze i zachowaniu pełnej, zdrowej struktury włosa.

4. Remington PROluxe AC9140

 Remington PROluxe AC9140

Cena: ok. 189 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Denerwuje Cię, że rano wykreowana stylizacja włosów w ciągu dnia dość szybko się rozpada? Nie chcesz kupować drogiej i bardzo profesjonalnej suszarki? W takim razie najlepszym wyjściem z sytuacji będzie właśnie REMINGTON PROLUXE AC9140. Suszarka ta charakteryzuje się dobrą ceną, a ponadto posiada specjalną funkcję, która umożliwia utrwalenie fryzury na naprawdę długi okres czasu. Efekt jest naprawdę jak po wyjściu od razu z salonu. Oczywiście, suszarka ta wyposażona jest w wygodny uchwyt, dyfuzor, jonizację, regulację temperatury czy nawiewu oraz wszelkie inne standardowe rzeczy.

5. Remington Pro-Air Shine D5215

 Remington Pro-Air Shine D5215

Cena: ok. 99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Remington to firma, którą cechuje zdecydowanie naprawdę niska cena przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów jakości i bezpieczeństwa. Taka także będzie właśnie suszarka REMINGTON PRO-AIR SHINE D5215. To, co ją cechuje, to na pewno bardzo niska cena – jest ona dostępna dla każdego. charakteryzuje się ona także dobrą mocą rzędu 2300 W, generatorem jonów, co zapewnia włosom brak puszenia się oraz ładny połysk, a także trzema ustawieniami temperatury, zimnym nawiewem oraz dwoma ustawieniami nawiewu. Słowem, to jest bardzo prosta, tania i wygodna suszarka.

6. Remington Pro-Air Turbo D5220

 Remington Pro-Air Turbo D5220

Cena: ok. 115 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz dobrej suszarki, jednak przerażają Cię nieco ich wysokie ceny? Zależy Ci na suszarce, która będzie tania i jednocześnie będzie w pełni bezpieczna dla włosów? Jeśli tak, to stanowczo doskonałym wyborem będzie tutaj właśnie REMINGTON PRO-AIR TURBO D5220. To suszarka, która charakteryzuje się naprawdę niską ceną, a przy tym ma całkiem dobre parametry. Posiada generator jonów, zimny nawiew, czy funkcję turbo. Co więcej, jest to produkt, który będzie ci służył przez długi czas. Słowem, to doskonała suszarka do codziennego, domowego stosowania.

7. BaByliss D570DE Turbo Shine 2200

 BaByliss D570DE Turbo Shine 2200

Cena: ok. 116 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli Twoim priorytetem przede wszystkim jest naprawdę calkiem niska cena suszarki, to zdecydowanie polecana będzie tu suszarka BABYLISS D570DE TURBO SHINE 2200. Posiada ona zarówno wąski koncentrator, jak i dyfuzor, do tego oczywiście obecne są 3 temperatury i możliwość regulacji prędkości nawiewu. Co więcej, suszarka ta zapewnia także chłodny nawiew, a co ważniejsze – jonizację, co sprawia, że nawet kręcone włosy będą gładkie i błyszczące. Słowem jest to dobry produkt w dobrej cenie.

8. Philips MoistureProtect HP8280/00

 Philips MoistureProtect HP8280/00

Cena: ok. 341 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Philip to od wielu lat lider wśród różnych rankingów suszarek. Jego produkty cechuje to, że umożliwiają one wysuszenie włosów jednak bez ich przesuszenia. A to naprawdę duża zaleta wśród suszarek. Wystarczy zresztą spojrzeć właśnie na model PHILIPS MOISTUREPROTECT HP8280/00. Za pomocą podczerwieni ta suszarka sama diagnozuje włosy i dobiera do nich odpowiednią temperaturę, tak aby uzyskać pożądaną fryzurę, jednak nie przesuszając włosów i nie niszcząc ich struktury. Do tego dochodzi oczywiście wygoda użytkowania, wiele innych funkcji oraz ciekawy design.

9. PHILIPS HP8281/00

 PHILIPS HP8281/00

Cena: ok. 299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Niektóre suszarki Philips z dyfuzorem cieszą się naprawdę wyjątkowo świetnymi właściwościami, jednak ich cena także stanowczo jest niebagatelna. Warto tymczasem spojrzeć na model PHILIPS HP8281/00. Charakteryzuje się on naprawdę dobrą jakością – ma dużą moc 2300 W, czy 6 ustawień siły nadmuchu. dodatkowo jest bardzo estetyczna i wygodna do trzymania. słowem, jest to znakomita suszarka na co dzień dla każdego.

10. Philips SenseIQ BHD827/00

 Philips SenseIQ BHD827/00

Cena: ok. 1179 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Marki Philips zdecydowanie nie trzeba nikomu zapewne przedstawiać. Bez wątpienia produkuje ona jedne z najbardziej popularnych i znanych sprzętów. Suszarka z dyfuzorem, model Senseiq BHD827/00 charakteryzuje się na pewno bardzo miłym dla oka designem. Jest ona utrzymana w estetycznym połączeniu pudrowego różu z bielą. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że suszarka ta zachowuje praktycznie w pełni naturalne nawilżenie włosów, nie przesusza ich w ogóle, zapewnia krótszy niż zwykle czas suszenia, posiada różne nakładki i nie powoduje puszenia się włosów dzięki specjalnej jonizacji. Słowem, to suszarka dla prawdziwych profesjonalistów.

Poradnik

Suszarka z dyfuzorem to coraz chętniej wybierany produkt przez naprawdę bardzo wiele kobiet. Co w nim jest tak szczególnego? O co w ogóle chodzi z tym dyfuzorem? Na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu takiej suszarki? Na te wszystkie pytania, odpowiedź będzie znajdowała się właśnie poniżej…

Co jest szczególnego w suszarkach z dyfuzorem?

No właśnie, będzie to dyfuzor. To jest taka specjalna końcówka przypominająca koło z miękkimi kolcami. Choć wygląda to na pierwszy rzut oka naprawdę całkiem przerażająco, to jednak obsługa takiej końcówki nie jest wcale trudna, a efekty, które można za jej pomocą uzyskać, są naprawdę całkiem ciekawe.

Dlaczego warto kupić suszarkę z dyfuzorem?

Zaczynając zatem od początku, warto powiedzieć, dlaczego w zasadzie warto kupić taką suszarkę z dyfuzorem. Przede wszystkim, dyfuzor rozprasza delikatnie strumień powietrza. To sprawia, że włosy nie są tak bardzo narażone na gorące podmuchy, dzięki czemu nie osłabiają się. Ponadto, dyfuzor również znacząco pomaga unieść włosy u nasady, dzięki czemu sprawiają one wrażenie bardziej puszystych i lekkich. Dodatkowo, dyfuzor także optycznie zwiększa ich objętość. Trzeba jeszcze powiedzieć, że taki dyfuzor również doskonale radzi sobie z lokami, włosami kręconymi i falowanymi w różnym stopniu.

Jak używać suszarki z dyfuzorem?

Pozostaje jeszcze kwestia tego, jak używać takiej suszarki. Przede wszystkim, trzeba się jednak niestety nastawić na to, że takie suszenie trwa nieco dłużej niż standardowo. Co więcej, tutaj trzeba wykonywać drobne ruchy suszarką – koliste, jeśli chcemy otrzymać fale czy loki albo do góry, jeśli chodzi o zwiększenie objętości włosów. Warto obejrzeć różnego rodzaju filmiki albo zapytać fryzjerki o to, jak używać takiego dyfuzora, gdyż słowami naprawdę jest całkiem trudno oddać to, jak powinny być wykonywane wszystkie czynności.

Jak kupować suszarki z dyfuzorem?

Oczywiście, dobrze by było, gdyby takie suszarki były dobre i tanie. Jak najbardziej oczywiście jest to możliwe. Wystarczy tylko przejrzeć rankingi suszarek z dyfuzorami i zdecydować, co najbardziej będzie nam potrzebne.